Тиждень безпеки руху

З 11 по 15 листопада проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня діти нашої школи мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них.

З метою закріплення знань дітей та формування навичок дисциплінованого пішохода з учнями 1-4 класів було проведено заняття з правил поведінки пішоходів під час переходу вулиць, які пройшли в цікавій невимушеній обстановці.

Протягом тижня обладнаного куточки безпеки дорожнього руху. Проведено тематичні конкурси та театралізовані уроки, виховні години.

Учні переглянули відеофільми «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 5-9 кл.).

На уроках основи здоров’я був проведений практикум «Перша медична допомога», під час якого діти з вчителем Ставінською Н.В. відпрацьовували прийоми надання першої допомоги при нещасних випадках у ДПТ.

Оформлено виставку дитячих малюнків на тему «Світлофор Моргайко».

Учні 7-8 класів побували на бібліотечному уроці «На вулицях і дорогах». Рекомендаційна бесіда «Уроки дорожньої безпеки», які проводила бібліотекар Щербина Л.М.

У бібліотеці організовано виставку книг «Увага! Діти на дорозі!».

Проведено батьківські збори, на яких організовувано спільний перегляд відео-уроків на платформі FRoSH.

Розповсюджено пам’ятки – буклети для учнів та батьків «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого мікрорайону».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!