Медалісти школи

“ЗОЛОТІ”МЕДАЛІСТИ ЗОШ №7З 1953

РІК СПИСОК
1953 рік Снирченок Ніна Маколаївна
срібних медалей: 5
1954 рік Гринько Лариса Михайлівна
срібних медалей: 11
1955 рік Сис Світлана Василівна
Грайпель Марина Давидівна
срібних медалей: 5
1957 рік Козорезя Алла
Барабанщик Рима Михайлівна
срібних медалей: 4
1958 рік
срібних медалей: 3
1959 рік Зеленюк Ольга
срібних медалей: 4
1960 рік
срібних медалей: 2
1961 рік Верювська Світлана Борисівна
Рафальська Дарина
срібних медалей: 3
1964 рік
срібних медалей: 1
1965 рік Телер Емма Йосифівна
Певний Давид Говшевич
Калашникова Людмила Семенівна
срібних медалей: 2
1966 рік Княжевська Людмила
Рудницький Вольдемар
Кудимов Володимир
Шевчук Неонила
Ільченко Володимир
срібних медалей: 6
1968 рік Куровський Віталій
Комарова Тамара
Пирогова Марія
Чуйко Володимир
Браверман Євсей
Манзон Алла
срібних медалей: 3
1969 рік Цимбал Тетяна
Дубина Маргарита
срібних медалей: 0
1970 рік Витковський Володимир
Здерчук Любов
Татарська Лариса
срібних медалей: 0
1971 рік Нейтер Юлій
Поливода Микола
срібних медалей: 0
1972 рік Чайковська Валентина
Жабокрицька Наталія
срібних медалей: 0
1973 рік Вакс Людмила
Винчоватова Ірина
Дубина Ірина
Маркевич Галина
Шостак Тетяна
Третьяк Анастасія
срібних медалей: 0
1974 рік Держановський Сергій
Распутняк Наталія
Шланак Ольга
Кульчицька Олена
Ласутра Роман
срібних медалей: 0
1975 рік Ковтун Тетяна
Колесник Лариса
Белякова Олена
Осінній Віктор
срібних медалей: 0
1976 рік Маневич Ольга
Антонов Сергій
Дроздева Людмила
срібних медалей: 0
1978 рік Беспалько Лариса
Тавликаєв Роберт
срібних медалей: 0
1980 рік Бердичівська Тетяна
Осмакова Неля
Гановська Людмила
срібних медалей: 0
1981 рік Крейнис
срібних медалей: 0
1982 рік Дроздева Марія
Кононенкр Світлана
Максимейко Євгеній
срібних медалей: 0
1983 рік Гродовчук Сергій
срібних медалей: 1
1984 рік Матгохин Дмитрій
срібних медалей: 1
1985 рік Гаврилова Віта
Цимбал Юрій
Конєв Олексій
срібних медалей: 2
1986 рік Скубенкова Юлія
срібних медалей: 3
1987 рік Загацька Еліта
срібних медалей: 8
1988 рік Белевська Вікторія
Вовченко Ірина
срібних медалей: 4
1989 рік Костенецька Марія
срібних медалей: 9
1990 рік Аудучинок Вікторія
Голуб Ірина
срібних медалей: 7
1991 рік Новиковська Олена
Шпаковський Андрій
Сухотська Тетяна
Гринюк Оксана
Кузнеова Галина
срібних медалей: 2
1992 рік Зарубина Ірина
Шпаковський Андрій
Кручлецька Ірина
Кухарчук Олена
Фурсат Святослав
Лебедєва Світлана
срібних медалей: 4
1993 рік Долбиєва Ірина
Ігнатюк Олена
Трофименко Алла
срібних медалей: 0
1994 рік Бабицька Марія
Леонова Алла
срібних медалей: 1
1995 рік Міляр Людмила
Карпінська Ольга
срібних медалей: 1
1996 рік Селін Констянтин
Романчук Микола
срібних медалей: 2
1997 рік Ворсова Наталія
Климчук Наталія
Войтенко Марина
Козоріз Наталія
Колпаков В`ячеслав
Селін Андрій
срібних медалей: 1
1998 рік Дорошко Ірина
Кебкал Інна
Метвиненко Анна
Шимко Ольга
срібних медалей: 2
1999 рік Журавська Ольга
Загацька Ольга
Ніколаєнко Олена
Славінський Андрій
Старовойтова Оксана
срібних медалей: 1
2000 рік Волков Дмитро
срібних медалей: 3
2001 рік Биць Світлана
Яремчук Тетяна
Марцун Людмила
Лакійчук Катерина
Українець Юлія
Наточеєва Анна
срібних медалей: 2
2002 рік Боснюк Олександр
Хом`як Оксана
Духнич Наталія
Дятел Тетяна
Колпаков Олег
Мосіюк Олександр
Мадзігон Олексій
Максимець Оксана
Канюка Олена
Максимчук Тетяна
срібних медалей: 1
2003 рік Герасимчук Сніжана
Павліченко Олександр
срібних медалей: 2
2004 рік Кімлик Ольга
Нестерова Ірина
Телега Алла
Біденко Катерина
Вознюк Анна
Кович Ірина
Кузнєцова Анна
Міщеряков В`ячеслав
Якубовський Кирило
Шариков Дмитро
Кирильчук Катерина
Кухарєва Юлія
Лічний Андрій
Міщук Світлана
Старовойтова наталія
срібних медалей: 1
2005 рік Гаврилюк Олег
Курилюк Ольга
Стрелковський Андрій
Цимбал Іван
Кобшеко Максим
Драєва Наталія
Корпан Ірина
Василькова Катерина
Скок Інна
Палащук Галина
срібних медалей: 2
2006 рік Весельська Юлія
Євтух Ольга
Подунай Камілія
Ромашко Дар`я
Щербань Тетяна
срібних медалей: 3
2007 рік Башинський Вадим Станіславович Мосіюк Ірина Олександрівна Гриневич Максим Даудович Шевчук Тетяна Олександрівна Корпан Олександр Юрійович срібних медалей:0
2008 рік Кондрацька Олена Вікторівна Максимчук Євгеній Павлович Мельничук Дар’я Юрївна Поліщук Катерина Сергіївна Саборницький Олексій Олександрович Харчук Наталія Федорівна Куліковська Юлія Олександрівна Новотурова Оксана Ярославівна Нетрибійчук Богдан Миколайович срібних медалей:4
2009 рік – срібних медалей:2
2010 рік Бортник Тетяна Олександрівна Ілікчієв Микола Дмитрович Кімлик Сергій Анотолійович Черниш Тетяна Василівна Карловська Анна Миколаївна Грибенюк Яна Ігорівна Шролик Оксана Миколаївна срібних медалей:3
2011 рік не було 11-их класів
2012 рік Баргілевич Марія Іванівнв Троцюк Ванда Валентинівна Микитюк Денис Сергійович срібних медалей :1
2013 рік Шейніч Євгенія Олександрівна Шейніч Тетяна Олександрівна срібних медалей:2
2014 рік Ставінська Катерина Олександрівна Журавський Антон Генадійович Ячник Марина Євгеніївна Макаров Ярослав Дмитрович Деркач Надія Вікторівна Кравченко Анастасія Василівна срібних медалей:1

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!